sobota, 30 lipca 2016

Książeczka edukacyjna DONE BY ANN


Quiet book proponowana przez DONE BY ANN to gwarancja świetnej zabawy, zdobywanie nowych umiejętności i rozwijanie zainteresowań Twojego malucha. Twórczyni chętnie podejmuje nowe wyzwania, kreatywnie tworzy strony pod wymagania Twojego dziecka. Tu nic nas nie ogranicza, mamy mnóstwo możliwości.
Pierwsze wrażenie.
Cieszy oko, prawda? Kolorowe strony przykłują uwagę i to nie tylko dzieci!
Cenię profesjonalizm.
DONE BY ANN dba o najmniejszy szczegół. Tworząc quiet book trzeba być niezwykle czujnym. W końcu książeczki edukacyjne muszą zainteresować dziecko. Właścicielka strony uczestniczy jako szkoleniowiec w warsztatach dla osób chcacych zapoznać się z opisywaną techniką. Praktyczna strona to nie tylko technika i jakość wykonania, to przede wszystkim pomysł. Idea nadaje charakter, spójność i wartość przygotowanej książeczce.

Spójrzcie tylko na poniższe zdjęcie! Kotek na spacerku. Możemy ustalić godzinę wyprowadzania pupila na spacer. Koniecznie musimy pamiętać o obroży i smyczy dla naszego zwierzaczka.


Moje dziecko jest wyjątkowe.
Rodzice chcą wszystkiego co najlepsze dla swoich dzieci. Mają oni ogromny wybór jeśli chodzi o produkty dziecięce. Moje dziecko jest wymagające.
Nie wyobrażam sobie by każda strona była ,,jednakowa" i zabawa polegała jedynie na przyczepianiu elementów na rzepy. Inny rodzic może mieć odmienne zdanie od mojego, dlatego cenię Panią Anię za otwartość i podejście do każdego malucha w sposób indywidualny.Pełne zaskoczenie.
Szukajac książeczek edukacyjnych widziałam gotowe modele. Zawsze mi czegoś brakowało. Tylko sama nie wiedziałam dokładnie czego. Zazwyczaj widziałam przesuwający się samochodzik i buźki. Wpisujac w wyszukiwarke Google hasło ,,queit book" nie widziałam tylu rozwiązań jakie proponowane są u Pani Ani na stronie.

Spójrzcie sami!
Szafa z ubrankami, możliwość ubioru laleczki wg gustu dziecka:)


Nowa fryzura? Nic prostszego :) Dodatkowe akcesoria na pewno się znajdą!

Rozwiazana sznurówka? Możemy poćwiczyć na bucikach w książeczce, chroniąc się przed upadkiem ;)


Dobranie odpowiedniej zabawki dla malucha to wbrew pozorom nie taka prosta sprawa. Świadomi rodzice starają się wybierać zabawki edukacyjne, ekologiczne, przede wszystkim bezpieczne. My jeśli chodzi o quiet book jesteśmy zdecydowanie na TAK.

Pamiętajcie, że Done by Ann przekazała quiet book na konkurs charytatywny na rzecz Ani Mrówczyńskiej.

Zapraszamy na https://m.facebook.com/donebyann/ gdzie możecie znaleźć książeczki dla Waszych pociech.

1 komentarz: