piątek, 31 marca 2017

Blogosfera Canpol Babies

Do trzech razy sztuka!:-) Po raz kolejny zgłaszamy sie do programu blogosfery Canpol babies. Świetne wydarzenie/program/propozycja dla osób, które prowadzą blogi i chcą sie dzielic swoimi opiniami i organizować konkursy:-) Nie ma na co czekac juz teraz kliknijcie w Canpol blogosfera

Kazdy widzi swiat z roznej perspektywy i Wy sami wiecie jakie blogi lubicie przegladąć. Canpol babies w tej edycji oferuje zestawy pielegnacyjne dla maluszków. Chyba kazda z Nas dba o dzieciaczki najlepiej jak tylko sie da, dlatego sądzimy, ze w tej edycji jest naprawde o co walczyć!


Pięlegnacja niemowląt spędza sen z powiek wielu przyszłym mamom. Jakie produkty wybrać, o czym nie zapomnieć, co wolno a co jest zabronione - to jedne z licznych pytań. My z Anią chciałybyśmy Was zaprosić na stronę Canpola. Drogie mamy, kolezanki blogerki do dzieła! Warto sie zarejsterowac i probowac swoich sił! Canpol oferuje 10 zestawow pielegnacyjnch do przetestowania przez 10 blogerek i aż 10 zestawow pielegnacyjnych na nagrody! Bedzie znow 10 konkursow, w ktorym do zgarniecia cudeńka :-) Smialo bierzcie udział,testujcie, probujcie. A moze jesli wygrasz napiszesz swoja recenzje i w kolejnej edycji wystartujesz jako blogerka? Dziewczyny do odwaznych swiat nalezy!:)Pamietajcie znajdziecie tu cenne porady, kacik dla mam i wiele innych ciekawych zakładek. My skupiamy sie dziś na blogosferze i rzutem na tasme przeslalysmy zgłoszenie!
Ostatni beda pierwszymi!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz