poniedziałek, 6 lutego 2017

Canpol Babies 30 edycja Blogosfery!

Canpol Babies zaprasza do kolejnej edycji testowania produktów. Możliwość wypróbowania nowych gadżetów dla naszych pociech to jedna z wielu zalet ! Razem możemy wymieniać się naszymi spostrzeżeniami, świetnie się bawić i poznawać dotychczas nieznane :)

Co nowego w Blogosferze ?
Canpol Babies  nie zwalnia tempa! W tym miesiącu jest aż trzydzieści zestawów do zgarnięcia :-) Tak, tak my też jesteśmy w szoku! Dla testerek przygotowano po jednym zestawie Krówki, a dla organizatorek konkursów polecą aż po dwa zestawy! Zwiększone szanse, a przede wszystkim więcej radości na małych buźkach! ;-)


Zgłaszamy się do organizacji konkursu, bo uwielbiamy świetną zabawę, uwielbiamy Was i uwielbiamy się dzielić ❤ Jeśli prowadzicie bloga i macie w domu malucha już dziś wyślijcie zgłoszenie do testowania produktu , my już to zrobiłyśmy :)
Kubek niekapek, talerzyk i pierwsze sztućce z krówkowym motywem są na wyciągnięcie ręki!
Chcesz zorganizować konkurs i/lub testować ,,Krówkę"? Nic prostszego. :) Zgłoś się razem z Nami! Przeczytaj regulamin dostępny TU i wypełnij formularz na stronie http://canpolbabies.com/pl/blogosfera
Pamiętaj masz czas do końca lutego  :-)

4 komentarze:

 1. Super!!! kazdy z chęcią przetestuje świetne produkty Canpol :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też się zgłosiliśmy! Trzymamy kciuki:) Zestaw superowy i pratyczny, a takie bardzo lubię;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super zestaw :) Canpol ma świetne produkty ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. czytałam to:) super sprawa-powodzenia:)

  OdpowiedzUsuń