środa, 22 lutego 2017

Emka tworzy

Upcycling to pojęcie, z którym spotkałam się dopiero niedawno przy wyborze palet. Jest to nowa forma recyklingu, gdzie produkt z przetworzonych rzeczy zwiększa swoją wartość po ich ponownym wykorzystaniu ❤ Natknęłam się na fanpage Emka tworzy i mnie zamurowało. Przeglądając kolejno zdjęcia nie mogłam uwierzyć w proces powstawania tych cudeniek.

Spotkałam się takze z formą wykorzystywania za małych już ubranek dzieciecych do tworzenia pamiatkowych maskotek! Pomysłów jest mnóstwo i nigdy bym nie pomyślała, że tak wiele mozna stworzyć wbrew pozorom z ,,niczego". Lale zostaly przygotowane na specjalną akcję wspierającą potrzebujące maluchy ! Wielkie brawa. Zawsze bede wspierać i dopingować osoby o wielkim sercu.Pozory wbrew pozorom mylą i uwazam, ze nie kazdy ma talent zajmować się taką formą kreatywnego szycia. W tym przypadku nie sztuką jest wybrać przepiękne nowiutkie materiały, ale nadać charakter tym, w które juz nikt inny ,,nie wierzy". Sama sie zastanawiam jak to mozliwe polaczyc skrawki czesto o innej fakturze i stworzyć coś o wiele ciekawszego niż na niejednej sklepowej półce. Jedno jest pewna każda nowa rzecz jest inna, wyjatkowa i niepowtarzalna. Nie jest to produkcja masowa, a rekodzieło tworzone pasją i miłością.

Nowe zycie to idealne sformułowanie do powstałych lal . Skrawki materiałów zostały przetworzone przez Emka tworzy w taki sposób, że ich wartość wzrosła parokrotnie! 

Emka tworzy to bardzo kreatywna osoba, którą warto odwiedzić, zwłaszcza jeśli ktoś uwielbia materiałowe lale, torby, maskotki.  Emka zaskakuje! Nie jest to kolejny fanpage z prostymi propozycjami, to cos wiecej. Kazde wyzwanie jest mozliwe do realizacji :D Nawet w obliczu awarii maszyny mozna znalezc rozwiazanie! Kochani juz wkrotce swietna niespodzianka przygotowana dla Was przez cudowna Pania z fanpage Emka Tworzy

9 komentarzy: