niedziela, 5 lutego 2017

Paputki

Moje dziecko biega boso po całym domu, nie ma nic gorszego niż skarpetki tudzież ciapki/papucie :-) Córki kapcie prezentują się pięknie tylko w szafie.
Jak każda mama szukałam rozwiązań, porad, opinii. Trafiłam na fanpage  Paputki- Small Baby World
Mialam obiekcje do tych bucików, bo leciutkie, nieusztywniane, może źle będą stópkę chronić. Tak jakby skarpetka a czasem jej brak pomagał bardziej :)

Doszukiwanie sie wad w tym przypadku było całkowicie bezpodstawne! Z doswiadczenia wiem, ze często znane marki się nie sprawdzają, a rozwiązań jest pewnie tyle ile dzieci na świecie :-)

Szukamy wszystkiego co najlepsze dla naszych pociech i dlatego chciałam Wam polecić kapcie szyte przez Panią Anię. Sam widok cieszy oko, dostępne są chyba wszystkie kolory jakie tylko znam :) Aplikacje z bajek, zwierzątka, autka zachęcają nasze dzieci do ich noszenia.

Lekkość, mimo iż stópka nie jest bosa odnosi się takie wrażenie. Dziecku jest wygodnie, bo nic nie ściska, mie uwiera i nie ogranicza ruchów przy zabawie. Zawsze będę stawiała wygodę na pierwszym miejscu. Kolorowy design w tym przypadku tylko podnosi na wartości.

Świetną sprawą jest możliwość wyboru. Decydujemy nie tylko o wybranym kolorze, wzorze, aplikacji, ale także o możliwości dodania dodatkowo kożuszka :-) Dostępna jest również szeroka rozmiarówka !:-)


GORĄCO ZACHĘCAMY DO ODWIEDZENIA STRONY 
Small Baby World A czy Wy juz macie swoje paputki? Jaka aplikacja przypadła Wam najbardziej do gustu? :-) Czekamy na Wasze komentarze!

A&A


1 komentarz:

  1. Nie miałam okazji poznać Paputki- Small Baby World ale wyglądają super ;)

    OdpowiedzUsuń